Ploty

Plot musí splňovat hned několik důležitých vlastností. Není jen optickým ohraničením vaší zahrady. Chrání před vniknutím na váš pozemek, ale také účinně a spolehlivě musí bránit nechtěnému pohybu dětí nebo zvířat ven. Musí odolávat povětrnostním vlivům a zároveň působit esteticky. Samozřejmě, nároky na vzhled se liší u plotů v zástavbě s ohraničením běžné zahrady.

Na základě vašich požadavků zhotovíme a instalujeme jakýkoli typ plotu. V rámci nezávazné konzultace vám doporučíme vhodný materiál, přímo na místě provedeme přesné zaměření, navrhneme způsob zpracování, termín dokončení i přesnou cenu.

V případě vašeho zájmu můžeme navrhnout a realizovat i instalaci vrat a vrátek. Stejně tak můžeme zpracovat ozdobná kování, atypický tvar či výšku.

Dbáme na přesné dodržování sjednaného termínu i ceny. Pracujeme s kvalitními materiály a ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně. Díky tomu mají naše ploty nejvyšší možnou kvalitu a životnost.

Kovaný plot s branou a vrátky

Kovaný plot s branou a vrátky

Obraťte se na nás kdykoli. Firma Václav Turek – ELKOV působí s dlouhodobou tradicí v Českých Budějovicích, rádi se však za našimi klienty vypravíme i dál do jižních Čech.